Tým programátorů

Staň se součástí týmu programátorů a podílej se na tvorbě Informačního systému KARAT a nástroje pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO.

Jak to v týmu funguje?

Naši vývojáři se starají o vývoj a rozvoj Informačního systému KARAT, zavádí informační systém u zákazníka – tzv. implementace a také nástroje pro řízení týmů, projektů a požadavků ALITEO.

Vývojoví programátoři

Naši vývojáři se starají o vývoj a rozvoj Informačního systému KARAT, který denně používá více jak 11 000 uživatelů ve výrobě, skladech, ekonomice i obchodu. V KARATu pracují vývojoví programátoři především v C# a .NET, částečně SQL. Podle svého zaměření a náplně práce (front-end a back-end vývojáři, vývojáři mobilních aplikací atp.) pak používají další technologie specifické pro danou oblast.

Programátoři zakázkových úprav

Programátoři zakázkových úprav pracují v týmech, které zavádí informační systém u zákazníka – tzv. implementace. Pro svou práci používají především SQL a .NET. Tým tvoří projektoví manažeři, konzultanti a programátoři zakázkových úprav. Požadavky zákazníka konzultanti zanalyzují a navrhnou řešení v IS KARAT, pro které programátoři vytvoří potřebné zakázkové úpravy. Programátoři tak mají možnost nahlédnout do různých firem napříč obory, poznat procesy ve výrobě, skladech i obchodu.

S kým budeš spolupracovat?

S přátelským kolektivem, kde je důležitá týmovost a sdílení úspěchů i neúspěchů.

Michal
senior programátor IS KARAT

Lukáš
programátor

Volné pozice ERP KARAT

Volné pozice ALITEO

Dej nám o sobě vědět

Pokud mezi volnými pozicemi není ta tvoje, i tak se nám ozvi a rádi se pobavíme o možnosti spolupráce.

Jana Švarc Orságová
HR manažerka
jana.svarc.orsagova@karatsoftware.cz